Виробництво та продаж Бетону всіх марок

м.Київ, пр.Відрадний, 52

Завод производитель Бетона в Киеве, Бетонный завод Киев

ПРАЙС БЕТОН

ПРАЙС ЦЕМЕНТНИЙ РОЗЧИН

Види бетону Бетонный завод Киев

   Що таке бетон загалом відомо усім, це конструкційний будівельний матеріал, без якого важко собі уявити не лише більшість будівельних робіт, але взагалі наш світ. Просто кажучи бетон — це штучний камінь, який виходить шляхом затвердіння маси з терпкої речовини — у більшості випадків це цемент, наповнювача — в звичайному бетоні це пісок і щебінь, і звичайно води. Також бетон може містити різні добавки, застосування яких визначається необхідним кінцевим результатом або умовами ведення робіт з бетоном. Спробуємо розібратися якими якостями і властивостями повинен володіти бетон і які бувають види цього незамінного будівельного матеріалу.

Терпка речовина і призначення Бетонный завод Киев

   Усі бетони діляться по використовуваній в них терпкій речовині, найзвичніше і поширеніше з яких це звичайно цемент. Але окрім цементного, бетон так-же може бути силікатним — на основі вапна, гіпсовий — відповідно терпка речовина гіпс, полімерний — на основі смоли, такі бетони можуть застосовуватися в різному агресивному середовищі, і різні спеціальні — де застосовується наприклад рідке скло і такий бетон може бути жаростійкий або кислотостійкий. А ось за призначенням бетони можна поділити на гідротехнічний — для гребель, каналів, мостів і так далі, звичайний — для різних залізобетонних конструкцій, бетон для підлог, дорожніх покриттів і спеціальні бетони — наприклад жаростійкий, кислотостійкий і так далі. Залишається сказати про основні властивості якими і характеризується бетон — це клас і марка бетону. Клас бетону розраховується виходячи з щільності на стискування і позначається буквою «B« і цифрами, основний діапазон від «B7.5″ до «B40«. Тобто бетон наприклад класу «B30″ витримує тиск в 300 кгс (кілограм-сила)  / кв.см (на квадратний сантиметр) плюс коэффицент варіації 13,5 %% і отримуємо середню щільність десь 390 кгс/кв.см, що відповідає найближчій марці бетону M400. Тобто марка бетону позначається буквою « і цифрами, основний диапозон від M100 до M500

   Також не варто забувати що бетон набирає міцність не відразу, а поступово. Через тиждень бетон набирає 70%% міцності, а приблизно через 28 днів — розрахункову міцність, через півроку стає ще міцніше. Інші характеристики бетону це міцність на вигин, водонепроникність і морозостійкість, правда в приватному будівництві ці показники часто відходять на другий план.

 Щільність бетону Бетонный завод Киев

   Увесь бетон в першу чергу можна розділити по щільності або масі на кубічний метр. Особливо легкий бетон має щільність менше 500 кг на кубічний метр. Сюди в першу чергу відноситься Комірчастий (рус. «Ячеистый») бетон, який отримують спеціальними способами і для більшості він відоміший не як звичайний бетон, а як наприклад газобетонні блоки. Також особливо легкі бетони можуть застосовуватися в різних конструкціях як теплоізоляційний шар або як тепло або жаро захист для різного устаткування.

   Просто легкий бетон у якого щільність складає від 500 до 1800 кг на кубічний метр, виготовляють із застосуванням різних пористих наповнювачів, наприклад керамзиту. Головні переваги це звичайно хороші теплоізоляційні властивості і невелика маса.

   У важкому бетоні в якості заповнювача використовується як правило щебінь або гравій і він має щільність від 1800 до 2500 кг на кубічний метр. Тобто це якраз і є найзвичніший бетон з якого заливають фундаменти, поли, перекриття, різні конструкції і так далі.

І є ще особливо важкий бетон, щільність якого більше 2500 кг на кубічний метр і відповідно для нього використовується наприклад залізна руда.

   Отримати консультацію, замовити і придбати якісний товарний бетон та будівельні розчини за ціною виробника з доставкою в зручний для Вас час в Києві та області можна за телефонами (067)708-55-11, (097)403-84-01.

 

ПРАЙС БЕТОН

ПРАЙС ЦЕМЕНТНИЙ РОЗЧИН

Завод производитель Бетона в Киеве, Бетонный завод Киев

Мы Вам перезвоним